Vivasan

Vivasan Eesti OÜ on Eesti turul olnud alates 2001. aastast. Ettevõte esindab mitu Šveitsi tehast, mis toodavad ökotooteid, looduskosmeetikat, eeterlikke õlisid, looduslikke ja taimseid bioaktiivseid lisandeid. Vivasani tooted põhinevad väärtuslikel ravimtaimedel ja taimedel, mis on kogutud Šveitsi sertifitseeritud mahepõllumajanduslikes, ökoloogiliselt puhastes taludes, mis asuvad Alpi ja Alpide eelseis piirkondades, ning ainulaadsel UNESCO biosfääri kaitsealal.

Ettevõtte filosoofia on inimeste tervisele valmistatud kõrgeima kvaliteediga tooted, kahjustamata keskkonda.

“Loodus oli mu lemmikülikool” Alfred Vogel, Šveitsi loodusraviarst.

Ravimtaimed on väikesed õrnad taimed, mis sisaldavad looduse tohutut jõudu, millel on väärtuslikud ained ja raviomadused. Ravimite tootmisel võetakse arvesse Šveitsi tootjate traditsioonilisi teadmisi ravimtaimede kogumise, kuivatamise ja ekstraheerimise reeglite kohta koos kaasaegsete tehnoloogiate ja uusimate laboriuuringutega.

Vivasani partnertehased kasutavad ainult “rohelist” energiat taastuvatest ressurssidest – Šveitsi Alpide hüdroelektrijaamadest. Globaalsesse kliimakaitsesse panustamiseks kontrollivad tootjad süsinikuheidet, tegelevad mahepõllumajandusega ja osalevad Pro Specie Rar Foundationi programmides.

Koostöö BirdLife Switzerlandiga on suunatud keskkonna kvaliteedi säilitamisele, kaitsmisele ja parandamisele, sealhulgas loodusliku “floora ja fauna” loodusliku elupaiga kaitsele ning see on meie tootjate kõige olulisem eesmärk.

Tervis ja elu kooskõlas loodusega on iga inimese teadlik vastutus.