11 märts 2015
märts 11, 2015

Uudis! Varsti saabub müügile!

Määratlemata

Miks «Roheline kaaviar»?

Kaulerpa (Caulerpa lentillifera) – «meriviinamari», «roheline kaaviar», suurepäraste omadustega üherakuline merevetikas rohevetikate perekonnast, mida on viimasel ajal kosmeetikatööstuses edukalt kasutatud. Nimetus on tulnud sarnasusest väikeste ümmarguste marjakestega, mis kerge surve all lõhkevad nagu kalamarjad, rääkimata rohelisest värvist ja välisest sarnasusest. «Roheline kaaviar» – on mineraalainete (magneesium, naatrium, kaltsium), valkude ja vitamiinide ladu. On suurepäraselt mürke eemaldavate omadustega, takistab naha lõtvumist, aktiveerib rakkude ainevahetusprotsesse, soodustab selle toonuse säilimist ja elastsuse tõusu.

Nn. «Roheline kaaviar» lihtsamalt öeldes – stimuleerib glükoproteiini laminiin-5 ja IV tüübi kollageeni tootmist, mis omakorda tõstab naharakkude ühinemist basaalmembraaniga, aktiveerib toitainete saabumist ning tõstab tunduvalt derma ehk pärisnaha tihedust.

Vivasani «Rohelise kaaviari» sarjas teiste hinnaliste koostisosade olemasolu võimaldab lühikese jaa jooksul silmapaistvalt siluvat ja noorendavat efekti saavutada.

GREEN CAVIAR EYE RECOVERY CREAM

Antud kreem on mitmeotstarbeline, silmaümbrusele globaalset lahendust pakkuv. Kombinatsioon taimsetest tüvirakkudest on saadud biotehnoloogilise protsessi tulemusena, mis aitab kaasa õrna silmaümbruse naha energia taastamisele, parandades selle toonust ja tekstuuri ning leevendades stressi ja väsimuse märke.

Kasutamisõpetus: Kandke näonaha põhjaliku puhastuse järel kreemi õhukese kihina silmade alla, seejärel kergelt silmalaugusid tupsutades.

Sisaldus: Suureviljalise viigikaktuse, Hariliku lutserni, Valge lupiini, Rohevetikate (Caulerpa Lentillifera) tüvirakud, Kofeiin, Punavetikas, Võipuu, Bisabolool, Tokoferool. 30 ml.

PARABEENIVABA. Kosmeetiline toode. Välispidiseks kasutamiseks. Hoida laste kätte sattumast. Ei ole testitud loomadel. Testitud nikli suhtes. Dermatoloogiliselt testitud.

GREEN CAVIAR CREAM

Erakordselt vananemisvastase, rikkaliku tekstuuriga, naturaalset ja teaduslikku tehnoloogiat ühendav näokreem, eriliselt noorendava mõjuga. Botaanilise kaaviari ja taimsete tüvirakkude kombinatsioon, saadud biotehnoloogiliste protsesside tulemusena, aitab kaasa naha toonuse ja elastsuse tõusule.

Kasutamisõpetus: Kandke hommikul ja/või õhtul hoolikalt puhastatud näo- ja kaelanahale, õrnalt ringjate liigutuste abil masseerides, kuni kreemi täieliku imendumiseni.

Sisaldus: Rohevetikate (Caulerpa Lentillifera), Suureviljalise viigikaktuse tüvirakud, Hüaluroonhape, Võipuu, Jojobaõli, Tokoferool. 30 ml.

PARABEENIVABA. Kosmeetiline toode. Välispidiseks kasutamiseks. Hoida laste kätte sattumast. Ei ole testitud loomadel. Testitud nikli suhtes. Dermatoloogiliselt testitud.

GREEN CAVIAR INTENSIVE SERUM

Intensiivne raviseerum taimsete aktiivainete kõrge kontsentratsiooniga. Rikastatud väärtuslike merevetikatega (Caulerpa Lentillifera), sulandub see õrnalt läbi naha, edendades naharakkude normaalset uuendusprotsessi ja võideldes vananemismärkidega.

Kasutamisõpetus: Kandke hommikul ja õhtul mõned tilgad seerumit hoolikalt puhastatud näo- ja kaelanahale, õrnalt ringjate liigutuste abil masseerides.

Sisaldus: Suureviljalise viigikaktuse tüvirakud, Rohevetikate ekstrakt, Hüaluroonhape. 15 ml.

PARABEENIVABA. Kosmeetiline toode. Välispidiseks kasutamiseks. Hoida laste kätte sattumast. Ei ole testitud loomadel. Testitud nikli suhtes. Dermatoloogiliselt testitud.